Liigu sisu juurde

04.08.2014 Aidu karjääris toimub avalik veematk

Aidu veespordikeskus ootab kõiki huvilisi laupäeval 9. augustil algusega kell 12.00 veespordipäevale. Päeva jooksul on võimalus osa võtta parajat pingutust pakkuvast veematkast ja kaasa elada esimesele Aidu Cupile, kus toimuvad veemoto-, sõudmis- ja aerutamisvõistlused.

Kümne kilomeetri pikkune veematk pakub osalejatele mitmekülgseid elamusi. ,,Matk on meeldejääv nii asupaiga, distantsi kui ka kanalist avanevate vaadete poolest. Peame erinevates paadiklassides ka ajaarvestust, et veematkale sportlikku hasarti lisada,“ rääkis Aidu veespordikeskuse juhatuse liige Hardi Murula. Murula sõnul toimus paadimatk ka eelmise aasta augustis, ent sel korral tõotab sõit tulla põnevam, sest tänaseks on veega täitunud kogu karjääriala ning esmakordselt on paadimatkalistel võimalus osaleda ka võistlustules.

Paadimatkal on oodatud osalema kõik vähemalt 18-aastased spordisõbrad, noorematel on võimalus osaleda koos vanematega. Tegevust jagub Aidu karjääris aga ka väiksematele. Laste jaoks on kaldal mängunurk ning neile pakutakse lõbusõitu paadiga.