Liigu sisu juurde

11.10.2018 Toetame Ida-Virumaa andekaid noori – iga lapse unistus võib täituda!

Alates 10. oktoobrist on avatud Andekate Noorte Energiafondi järjekordne taotlusvoor. Energiafondi kaudu saavad Ida-Virumaa noored taotleda rahalist toetust huvitegevuseks. Taotlusvoor jääb avatuks 5. novembrini.

Andekate Noorte Energiafondist on võimalik taotleda toetusi 7–19-aastastele Ida-Virumaa noortele huvitegevuse arendamiseks, olümpiaadidel, konkurssidel ja võistlustel osalemiseks, teaduse- ja tehnikaalaste teadmiste arendamiseks ning huvialaga seotud vahendite soetamiseks. Taotlusi on oodatud esitama noored ise ning nende vanemad, õpetajad ja huviringide juhid koostöös noortega.

Eelmises voorus sai toetust ligi 20 Ida-Virumaa noort, kelle huvialad varieerusid spordist robootikani. Andekate Noorte Energiafondi soovitame kindlasti kandideerida ka kõikidel noortel, sest väljastpoolt tulev tunnustus ja materiaalne toetus on hea motivatsioonisüst õpilastele, tõstab nende enesekindlust ning innustab tegutsema.

Taotlusankeet ja osalemistingimused on kättesaadavad Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu kodulehel: http://ivol.kovtp.ee/taotlemine-koostoo