Liigu sisu juurde

19.04.2016 Andekate Noorte Energiafondi kevadine taotlusvoor on avatud

Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit ja Eesti Energia kuulutasid avatuks järjekordse Andekate Noorte Energiafondi taotlusvooru. Fondi kaudu saab taotleda toetust 7-19 aastastele Ida-Virumaa noortele nende huvitegevuseks. Taotlusi oodatakse 6. maini.

Andekate Noorte Energiafondi kaudu saab taotleda tublidele ja püüdlikele piirkonna noortele toetust näiteks spordivõistlustel, konkurssidel, olümpiaadidel käimiseks, huvialaga seotud vahendite soetamiseks, teadus- ja tehnikaalaste teadmiste arendamiseks ja muuks. Ankeedi leiab Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu kodulehelt.

,,Oleme Andekate Noorte Energiafondi kaudu toetanud tänaseks juba enam kui 100 Ida-Virumaa noort ning senine kogemus näitab, et noored oskavad toetust hinnata ja see innustab neid oma annete edasiarendamisega veelgi pühendunumalt tegelema. Just teadmine, et toetus läheb asja ette, motiveerib meid jätkuvalt noorte huvitegevusse panustama,” sõnas Ida-Virumaa Omavalitsuste Liidu tegevdirektor Arno Rossman.

Toetuste jagamisel võtab Andekate Noorte Energiafondi nõukogu arvesse noorte seniseid tulemusi, pühendumust ja et võimalik mõju toetatava potentsiaali avanemisele oleks maksimaalne. Toetuse saajad selguvad käesoleva aasta juunis.