Liigu sisu juurde

21.01.2019 Eesti ihaldusväärseim tööandja on taas Eesti Elektritööstuse Liidu liige Eesti Energia

Eesti suurima tööportaali CV Keskus.ee iga-aastasest uuringust selgusid Eesti töötajate poolt armastatuimad tööandjad ehk ettevõtted, kus eestimaalased enim töötada sooviksid. Eesti ihaldusväärseima tööandja tiitliga pärjati taaskord Eesti Energia.

Eesti ihaldusväärseim ettevõte 2019 on Eesti Energia AS. Tööportaal on uuringut korraldanud kaheksa aastat ning vaid aastal 2014 aastal suutis Eesti Energia eest võidu haarata Skype Technologies, mis tänavu sai viienda koha.

CV Keskus.ee Baltikumi kommunikatsioonijuht Henry Auväärt tõdeb, et atraktiivne tööandja kuvand tekitab töövõtjates usaldust ja suurendab soovi ettevõttega liituda. Nimelt selgus värskest uuringust, et lausa iga kümnes töövõtja on sobiva tööpakkumise korral valmis kandideerima vähemalt ühte Eesti ihaldusväärseima tööandja uuringu esikolmikusse kuuluvasse ettevõttesse tööle. Praegusel keerulisel tööturul loob seega tööandja ihaldusväärne maine tuntava konkurentsieelise parimate töökäte värbamisel,“ ütles Auväärt. Ta lisas, et edetabelis kerkimiseks ei piisa vaid konkurentsivõimelisest palgatasemest, vaid nõuab juhtidelt tuntavat panust.

Seega on saanud taas kinnitust, et Eesti elektritööstuses pakub töö kindlasti väljakutset kõigile andekatele inimestele, sest on võimalus olla ise muutuste läbiviija ning teha seda koos teiste oma ala tippudega.